Dermatoloji Uzmanları - UYUŞTURUCUDAN KURTULMAK İSTER MİSİNİZ?

Dermatoloji Uzmanları

  • Yapımcı Firma :
  • Yapımcı Tarihi :
  • Proje Sorumlusu :
  • Adres :Cilt hastalıkları ve tedavisiyle ilgilenen tıp dalı olan Dermatoloji Uzmanları : 


VOLLİDOLX2 içindeki etkin maddeleri ile ZQBQXQNEX2 içindeki etkin maddelerinin bilinen yararlarının yanı sıra,  Kolojen oluşumunu destekleyerek cilt hücrelerinin onarımında fayda sağlar. Soğuk algınlığı, öksürük, baş ağrısı ve halsizlikte güçlendirici, Dolaşım hızını arttırıcı etkisi ile selüloit, Romatizma ve kireçlenme ağrılarında fayda sağlar. Zatürre ve bronşit tedavisinde destek olabilir. Cildi nemlendirir, kuru ciltlere, kırışıklıklara fayda sağlar. Böbrek ağrılarının giderilmesine, böbreklerdeki kum ve taşların düşürülmesine yardımcı olabilir. Düzenli kullanımı yüksek tansiyon riskini ve kötü kolesterolü azaltmaya yardımcı olabilir. Bedeni ve zihni yorgunluğu gidermede fayda sağlayabilir.Vücuda kuvvet vererek, nekahat devresinin çabuk geçmesine etkilidir. Cildin canlılık kazanmasını, Alerjik ciltlere, egzamalı ciltlere ve açık yaralara faydalı, Ciltteki doğum lekelerini gidermeye yardımcıdır. Kas gevşetici ve sinir yatıştırıcı, Öksürük kesici ve balgam söktürücü olarak destek sağlar. Saçları besler ve uzatır. UV ışınına karşı vücut bağışıklığını arttırmaya, cildin bozulmasını önlemeye ve güneş yanıklarının iyileşmesine yardımcıdır.Hücre yenileyici, idrar arttırıcı, kan yapıcı ve kolesterolü düzenleyicidir. Alzheimer tedavisine destek, İltihap ve enfeksiyonları azaltmaya yardımcı olur.Vücudu uyarıcıdır. Romatizma ağrılarını dindirir. Hücre yenileyici etkisi vardır. Saç ve cilt bakımında faydalıdır. Sivilce, yarık ve çizik tedavisinde, yıpranmış ciltlerde, kırışıklıklarda, Saçların uzamasın,  güçlenmesini destekler, kepeklenmeyi önlemeye yardımcı olur. İltihaplı egzamalarda, selüloit giderilmesinde etkilidir.

İyi huylu prostat büyümesi, idrar yolları enfeksiyonu idrar kaçırma, böbrek taşı, osteoporoz ve bağırsak kurtlarının tedavisinde yardımcı olabilir. Bağışıklık sistemini destekler. Akne, egzama gibi cilt problemlerinde fayda sağlayabilir. Vücudu kuvvetlendirmeye, hazmı kolaylaştırmaya, ishali kesmeye, baş, sırt ve mide ağrılarını dindirmeye yardımcı olur. Yara ve yanıkları iyileştirmede destek verir. Hemoroid’de (basur) dıştan sürülür. Antiseptik, ağrı kesici, Egzama yaralarında, Sara ve astım hastalıklarında yatıştırıcı, Balgam söktürmeye, idrar yollarında ve yaralarda mikrop öldürücü, Sinirsel baş ağrısı, uykusuzluk ve yüksek tansiyon gibi şikayetlerde, pankreas salgısını arttırıcı sindirimi kolaylaştırıcı, gaz söktürücü ve mikrop öldürücü faydalıdır.  Cildi beslemeye, nemlendirip doğal bir canlılık ve parlaklık vermeye, akneleri temizlemeye yardımcı olur. Kalsiyum, Magnezyum, Keratin ve Betakaroten maddelerini içerir. Yağlı ciltlerde haftada iki, kuru ciltlerde günde bir defa suyla nemlendirilmiş pamuğa damlatılarak cilde sürülmesi tavsiye edilir. Masaj yoluyla ağrı, iltihap ve stres azaltmaya yardımcı olur.

Ağrı kesici, gaz giderici, hazmı kolaylaştırıcı, Dolaşım, sinir ve kalp sistemlerine uyarıcı, Bakteri ve mantarların giderilmesinde, Ateş ve tansiyonu düşürmeye, kan temizlemeye, damar sertliğini önlemeye, Nezle ve bronşite, Mide, bağırsak ve idrar yollarındaki mikropları öldürmeye, böbrek ve mesanedeki kum ve taşların düşürülmesine, İdrar söktürücü, Menstrual zorluklar ve selüloit giderilmesinde, Gaz söktürücü, hazmettirici laksatif, tansiyon düşürücü, anti romatizmal, damar büzücü, sakinleştirici, Uyku problemlerinin giderilmesinde, Fiziksel ve zihinsel yorgunlukta ve aşır stres durumlarında rahatlatıcı, Migren ağrılarında destekleyici, Bit ve parazit öldürmeye faydalıdır. Hazmı kolaylaştırmaya, gaz söktürmeye, karaciğer yetersizliğinin giderilmesine, safra akışının düzenlenmesine, mide ağrılarının ve bulantının kesilmesine, Nefes darlığı, astım, grip bronşit, soğuk algınlığı ve öksürükte, Sinirleri güçlendirip, sükûnet vermeye, heyecanı ve korkuyu yatıştırmaya, Migren, uykusuzluk, baş dönmesi, el ve ayak titremesi, dil tutukluğu, felç durumlarında, Erkeklerde ruhsal kaynaklı iktidarsızlığı gidermeye etkilidir.

Mikropları öldürücü, kabızlığı ve idrar tutukluğunu giderici, yüksek tansiyonu düşürücü, bağırsak kurtları ve parazitleri düşürücü, kronik öksürüğü giderici, Salgın hastalıklar sırasında koruyucu, Kalp adalelerini kuvvetlendirmeye, dolaşım bozukluğunu gidermeye, böbreklerin normal çalışmasını ve böbrek taşı oluşmamasını sağlamaya  etkilidir. Yara izlerini, egzamaları, yanıkları, sivilceyi, cilt lekelerini, çatlakları kırışıklıkları ve sedef hastalığında tahrişi azaltıcı ve kaşıntıyı giderici, Saç diplerindeki ve ciltteki pullanmaların giderilmesine, Doğal bir güneşten koruyucu olup, Koruyuculuk düzeyi değişebilmekle beraber SPF 3 civarındadır. Saçları besleyip uzamasını sağlar. Mide ülseri ve gastritte, Mide asidi ve reflü tedavisinde, Astım ve bronşit gibi üst solunum yolu hastalılarının tedavisinde, uyuz, mantar, siyah nokta ve akne gibi cilt hastalıklarında ve hemoroiti gidermede etkilidir.

Kolesterol ve kan şekerini düzenlemeye, Kabızlığı gidermeye yardımcı olur. Terletici, kurt düşürücü, adet geciktirici etki sağlayabilir. Omega 3-6- 9 ve diğer doymamış yağ asitlerini içerir. Metabolizmayı hızlandırmaya, Hormon dengesinin korunmasına, Sinirleri ve kasları kuvvetlendirmeye, fiziksel ve zihinsel yorgunluğu gidermeye, idrar söktürmeye, hazmı kolaylaştırmaya, kabızlığı gidermeye, Mide ve bağırsaktaki gazın boşaltılmasında, karaciğer ve dalak hastalıklarının tedavisinde, Kanı temizlemeye, kötü kolesterolü ve kandaki şeker miktarın düşürmeye, Bağırsak kurtlarını düşürmek, öksürüğü kesmek ve uçuklan geçirmekte etkilidir.  Tiroid hastalıklarının tedavisine, kansızlığa, kandaki şeker miktarının düşürülmesine, Grip ve soğuk algınlığında, bronşların temizlenmesinde, öksürüğü gidermesinde, Hazmı kolaylaştırıcı, böbrekleri ve idrar yollarını temizleyici idrar söktürücü, Karaciğer hastalıklarının tedavisinde, Sigaranın zararlarını azaltmada ve vücudun hastalıklara karşı direncini arttırmada etkilidir. Kötü kolesterolün oluşumunu engellemeye, Sakinleştirici, Antiseptik, Cilt gözenekleri üzerinde sıkılaştırıcı etki sağlar. Boğazı yumuşatmada, balgam söktürmede faydalıdır. Bel çevresindeki selülitlerin yok edilmesine, Kramplar ve kas ağrılarında yumuşama ve rahatlama sağlar. Romatizmadan kaynaklanan eklem ağrılarını gidermeye, Zihinsel ve bedensel yorgunluğu giderir. Bağışıklık sistemini destekler. Gastrit, mide yanması ve ekşimesi şikayetlerini azaltır.